O    N  A  S

P  R  O  D  U  K  T  Y

S K L E P   I N T E R N E T O W Y

F A Q

K  O  N  T  A  K  T

P  R  O  J E K T 

Spośród wielu kreatywnych rozwiązań w budownictwie i projektowaniu wnętrz, jednym z najpopularniejszych obecnie jest ogród wertykalny w mieszkaniu

 

 

 

 

OGRODY WERTYKALNE

 

 

 

Co wyróżnia ogrody wertykalne w mieszkaniu?

Zielone ściany to nic innego jak ogród wertykalny w mieszkaniu, czyli ogród założony na powierzchni całkowicie pionowej ściany. Ściana ta może być wewnętrzna, jak i zewnętrzna, w zależności od danego projektu. Obecnie wyjątkowo często spotykane są zielony ściany wewnątrz nowoczesnych budynków, zarówno lokali użytkowych, jak i w nowych apartamentowcach.

 

 

Skąd ich fenomen?

Ogród wertykalny w mieszkaniu zasługuje na swoją popularność, gdyż jest niewątpliwie oryginalnym i wyjątkowo przyjemnym dla oka rozwiązaniem do każdego wnętrza. Każdy zapewne zdaje sobie sprawę, że odrobina zieleni zawsze dodaje życia do każdego pomieszczenia. Dodatkowo zielony kolor ma właściwości relaksujące i uspokajające. W dzisiejszym, pełnym stresu i zabiegania świecie, jest to wręcz wskazane!

 

 

Lepsze od doniczek

Zamiast jednak stawiać dookoła kwiaty doniczkowe, ogród wertykalny w mieszkaniu pozwoli na zapewnienie odpowiedniej ilości zieleni w danym pokoju. Jest to idealna dekoracja, która wyróżni dane pomieszczenie spośród innych. Dodatkowym plusem jest, to, że Green Designers tworzy sztuczną roślinność na ścianę - tak więc nie musisz podlewać roślin, jak jest w przypadku żywych ścian. 

 

 

Wiszący ogród - to jest to!

Dodatkowo mówiąc o ogrodach tego typu, warto też zauważyć, że umieszczenie ogrodu na ścianie umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości miejsca. Nie zawsze bowiem istnieje wystarczająco przestrzeni, aby pozwolić sobie na ustawianie roślin w doniczkach. Oprócz tego zielone ściany umożliwiają umieszczenie większej ilości roślin w pokoju, a im więcej roślin, tym większy efekt. Sprawia to, że pomieszczenia w których można znaleźć zielone ściany mogą pochwalić się oryginalnym wyglądem. 

 

 

Wybierz Green Designers

Jako firma zajmująca się profesjonalnym projektowaniem i zakładaniem ogrodów wertykalnych w mieszkaniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszej szerokiej ofercie paneli oraz mat z roślin każdy znajdzie coś, co spełni jego wizję na to, jak powinna wyglądać zielona ściana z roślin.

 

 

Wystarczy skontaktować się z nami, a my, z największą przyjemnością pomożemy dobrać taką kompozycję roślinną, która przypadnie do gustu i preferencji klienta, a w rezultacie wywoła wymarzony efekt.

 

 

Wprowadź kreatywne rozwiązanie do swoich przestrzeni biurowych czy domowych.

Załóż z nami ogród wertykalny w mieszkaniu lub firmie!

 

whatsapp
mail

OGRODY WERTYKALE

COPYRIGHT © 2017 by BASKAN

BASKAN

GREEN DESIGNERS

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

TEL 1:     +48 517 - 203 - 588

 

TEL 2:     +48 792 - 721 - 927

EMAIL : biuro@green-designers.pl

telefon

WHATS APP : green designers