whatsapp
mail

OGRODY WERTYKALE

COPYRIGHT © 2021 by BASKAN

BASKAN

GREEN DESIGNERS

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

TEL 1:    +48 517 - 203 - 588

 

TEL 2:    +48 792 - 721 - 927

telefon

WHATS APP : green designers

Instrukcja montażu 
  1. en

O  N A S

P R O D U K T Y

F A Q

K O N T A K T

R E A L I Z A C J E

S K L E P   I N T E R N E T O W Y

D E C O R

D E C O R

M O N T A Z

O N T A Z

M O N T A Ż 

  1. en
1. Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów zamówienia z Klientem i prefabrykacji całości w oddziale naszej firmy, zostaje stworzony schemat podziału ściany na moduły. Poszczególne części są numerowane. W ten sposób dokładnie wiadomo, gdzie zamontować każdy element, tak by uzyskać spójną kompozycję ze sztucznych roślin. 

2. Ze względu na lekką konstrukcję produktu rekomendujemy wykorzystanie kleju montażowego, ewentualnie dodatkowo na czas jego schnięcia proponujemy zabezpieczenia paneli wkrętami.

1. Przed przystąpieniem do montażu rekomendujemy, aby powierzchnia, na której zamontowane będą maty Green Designers, została pomalowana na czarno. Eliminuje to możliwość występowania ewentualnych prześwitów w strukturze maty i dodatkowo nadaje większej głębi produktom.

2. Sam montaż można wykonać na kilka sposobów, w zależności od podłoża. Jeśli powierzchnia jest wystarczająco miękka jak płyta OSB czy GK, wystarczy zastosować do montażu taker (zszywacz tapicerski) i przybić matę do ściany. 

3.Jeśli ściana jest zbyt twarda należy użyć kołków ściennych i połączone ze sobą maty powiesić na kołkach.
Można również zamontować na ścianie jakąkolwiek płytę - GK, MDF, HDF, OSB, pomalować na czarno ścianę i na niej mocować maty takerem.

Montaż Mat
Montaż Paneli
  1. en

Zamów