Marzysz o ogrodzie wertykalnym w mieszkaniu, ale nie masz czasu by się nim zająć? Skontaktuj się z nami!

 

Zaprojektujemy, wykonamy i zainstalujemy zieloną ścianę nie wymagającą konserwacji , według Twojego pomysłu. 

         Ogrody wertykalne mogą być zainstalowane w każdym miejscu na każdej powierzchni, bez czasochłonnego nawadniania i odpowiedniego nasłonecznienia. Dzięki naszym instalacjom przemienisz: biuro, mieszkanie, bar, restauracje, dom, elewacje, sale lekcyjną, sklep, salon, warsztat, poczekalnie, w bardziej przyjazne i ciekawe miejsce.

         Sztuczne ogrody wertykalne przeznaczone są dla osób i firm, które szukają realistycznych, przyciągających wzrok, naturalnych elementów wykończenia i dekoracji wnętrz nie wymagających wielu zabiegów konserwacyjnych, a mimo to zachowujących swoją doskonałość przez cały rok.

         Oprócz dodania odrobiny koloru do miejsc, gdzie światło słoneczne jest ograniczone, a żywe rośliny giną, fałszywe rośliny są czystą i łatwą w utrzymaniu alternatywą dla żywych liści.

          Poza instalacją w postaci pełnej zielonej ściany, czasem nawet mały element taki jak narożnik ściany, wnęka lub obudowa słupa, może nadać wnętrzu unikatowy charakter.

          Nasza współpraca zaczyna się od oceny miejsca w którym ma się znaleźć instalacja. Po zapoznaniu się z Twoją wizją przedstawimy koncepcję wraz z wyceną konkretnych rozwiązań. Po wybraniu jednej przejdziemy do realizacji czyli prefabrykacji uzgodnionej koncepcji, w odpowiednich fragmentach gotowych do zainstalowania. Sam montaż nie zajmie więcej niż jeden dzień!                Realizując każdy projekt zwracamy szczególną uwagę na spełnienie oczekiwań inwestorów oraz na wykreowanie jak najlepszego efektu, który pozwoli zmienić każdą przestrzeń w bardziej przyjazne zielone miejsce.

O    N  A  S

P  R  O  D  U  K  T  Y

S K L E P   I N T E R N E T O W Y

F A Q

K  O  N  T  A  K  T

P  R  O  J E K T 

INDYWIDUALNE PROJEKTY I REALIZACJE

SZTUCZNYCH OGRODÓW WERTYKALNYCH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

INTERESUJĄ CIĘ OGRODY WERTYKALNE?

OGRODY WERTYKALE

COPYRIGHT © 2017 by BASKAN

GREEN DESIGNERS

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

TEL 1:     +48 517 - 203 - 588

 

TEL 2:     +48 792 - 721 - 927

EMAIL : biuro@green-designers.pl

WHATS UP : green designers